5 Mart 2013 Salı

GAITASINI ÇIKARTMAK...

Ey bu memleketin saygıdeğer "Yazar"ları...

Masalara yattınız...

Bikinili pozlar verdiniz...

Erkek kılığına girdiniz...

Kredi kartı reklamında oynadınız...

Gamzeli aşklar yaşadınız...

Anımsamadığım bir dolu "şey" yaptınız...

Ama "Marliyn Monroe" olmak...

Farkında mısınız, bokunu çıkardınız...Genel merak ve istek üzerine hanım kızımızın web sitesinin adresini veriyorum. Aradığınız şey, sayfanın ortalarında. Tıkla


18 yorum:

 1. BB olacağım. herkes marilyn monroe bu aralar!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaşlı o, Sen Tomb Raider ol.

   Sil
  2. olmaz. o gerçek değil!

   Sil
  3. Anjelina Jolie? Tomb Raider kılığında ama...

   Sil
  4. dalga mı geçiyorsun sen? jolie imiş... ben bir efsaneden bahsediyorum, sense... neyse... grace kelly de olabilirim aslında. biraz daha düşüneyim.

   Sil
 2. audrey hepburn ol Sırracığım,çok naif.


  M.M 'yi kaçırdım.kim oldu ki.Pucca vardı,ünlü.Başka hangi ünlü yazarımız var.bilemedim ben onu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. (Bence) yazarın ünlüsü ünsüzü olmaz. İyi yazar- kötü yazar (yazamayan) vardır. Bu arkadaşın iyi mi kötü mü olduğunu bilmiyorum, okumadım. Ama 2012'de magazin dergisinde maşallah vermiş pozu vermiş pozu.

   Sil

 3. valla araştırdım da netten bulamadım.burda isim vermiycen
  anlaşılan.ayrıntılı araştırayayım.
  şöyle yazacağım.
  2012 de magazin dergisine M.M pozu veren yazare.(Anlaşılan kadın:))

  ufff ,sıkıcıyım biliyorum.
  hadi bye mösyö.

  YanıtlaSil
 4. sen de olmasan edebiyat (!) dünyasındaki havadislerden (!)haberim olmayacak :)

  YanıtlaSil
 5. açıkçası ben de merak ettim şimdi..
  magazin merakımı ancak böyle uyandırabilirdiniz herhalde: yazar + Marliyn Monroe
  burada açıklamayacaksınız anlaşılan ama yine de ısrarla soruyorum =)

  YanıtlaSil
 6. Zavallılar.
  Sırrakalemim sen bişey olma. Olduğun gibi kal . biz seni böyle çok seviyoz.

  YanıtlaSil
 7. Genel istek üzerine web adresini koydum.Tıklaya tıklayın.

  YanıtlaSil
 8. ilk kez duydum adını.bak ünlü ettin kadını.bana şimdi sorsalar bilirim artık.aslında bazen bilmemek daha iyi mi ki mösyö.?

  YanıtlaSil
 9. Ektem ciddi bir soru sorcam,türk edebiyatında en sevdiğin yazar kim?

  YanıtlaSil
 10. Ciddi ciddi cevap vereyim o zaman: Yazarları sevmek ya da sevmemek diye bir düşüncem olmaz ki benim. Kitaplarını okuyorum sadece. Olsa olsa beğendiğim kitaplar olabilir. Yazardan da zaten her kitapta (hatta metinde, kitap içinde bile iniş çıkışlar olabilir. Aynı (yüksek) beceriyi beklemek haksızlık olur. Son dönem yazarları arasında yayınladığı kitaplar içinde belirli bir düzeyi tutturan, şaşırtan işler yapan, sürekli çizgiyi (ve beklentiyi) yükselten (bana göre) sadece İhsan Oktay Anar.

  YanıtlaSil
 11. lafı çekiştirmişsin yine.huysuz ihtiyar:)

  çok utanıyorum ben hiç İhsan Oktay Anar okumadım.hep istedim ama bir türlü okumadım.en kısa zamanda istiyorum okumayı.:)

  ama artık yazmayacakmış ...
  bırakmış.yazmak bırakılır mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hıhı bana da söylemişti, esas duruşa geçip edebiyat yoook, edebiyat yook, ben piyano öğrenmeye başladım. edebiyat konuşmamm diye.:)) Aman ona inanma, daha önce de bırakıp kemana başlamıştı.:))

   Sil

Etiketler

ADAM VAR (1) AFORİZMALAR (3) Akçay Günlüğü (1) ANLATI (17) ARTUNÇ BEYİN DEHŞETLİ SON GECESİ (1) BANA DAİR (12) BEN BİRİSİNİ ÖLDÜRDÜM (1) BERGAMA-1965 (1) BİLGİNİN VE SANATIN MÜLKİYETİ OLMAZ (1) BİR ADAM/GÖLGELER İÇİNDE (1) BİR ANLATI ÜZERİNE SERBEST SALINIMLI ( GECİKMİŞ) DÜŞÜNCELER (1) BİR MAYIS (1) BİR TANE (1) BİR YAZ GÜNÜ RAPSODİSİ (5) BİRİ/HEPSİ/HİÇBİRİ (1) BOSTANCI RECİİNİN OĞLU TAKSİCİ NUMAN (1) BRİ METREKAREDE HAVA VAR (1) BUGÜN ÇOK KÖTÜ BİR ŞEY OLACAK (1) BUNU GÖRÜYON MU (2) CELLAT (1) CİCİLERİ SEVELİM (1) CİNAYETİ GÖRDÜM AMA TANIK OLMAM (4) CLAIRE (8) ÇÜRÜK AŞK HİKAYESİ (1) DENEMECE (4) DENİZ MORALIGİL İMZA GÜNÜ (1) DERNEK (2) DOSYALARI HAVALANDIRMA ZAMANI (1) DÖNEN DÖNENE (1) DUYURU (7) DÜĞÜN (4) DÜŞ KAPISININ MANDALI: FANTASTİK EDEBİYAT (1) EDEBİYATA DAİR (52) EDERLEZİ (1) FARFARA TEYZENİN BİTMEK BİLMEZ EFSUNLARI (1) FUNDA ÖZŞENER (1) GAITASINI ÇIKARTMAK (1) GÖKDELENİN TEPESİNDEN DÜŞÜYORSAN DEBELENMEYECEKSİN (1) GÖRÜŞ/MEK (1) GÜNCEL (3) HUKUK (1) İBİŞE NASİHATLER (4) İDA RÜZGAR LESBOS (1) İHSAN OKTAY ANAR (1) İKİ FİLM BİRDEN (1) İZMİR FELSEFE GÜNLERİ (4) İZMİR KİTAP FUARI (1) KARŞIYAKA (1) KAYIP CÜZDAN HİKAYESİ (1) KEDİ KİTABEVİ (2) KELİME KELİME ANLAT DESELER (1) KENDİME DAİR (11) KİTAPLAR (2) Komünist Partisi (1) KORUYALIM (1) KUM TORBASI (1) KÜÇÜK BİR YANLIŞ ANLAMA (1) MAROON AĞLARINI ÖRÜYOR (1) MAROON IS NO:1 (1) MARTI ÇIĞLIĞI VE GAZETE VE... (2) Mektuba Bağlanmış rüya (1) MODERN ZAMAN VAKANÜVİSLERİ (1) OLDU MU BÖYLE OLACAK (1) ÖYKÜ (26) ÖYKÜ OKUDUM BUGÜN (1) PİTKİM VE SALYANGOZ KABUĞU (1) PRESTIGE (1) ROMAN YAZDIM (1) SADIK YEMNİ (1) SAVUN-MA (1) SENİ SEVİY... (1) SEVİŞGEN RÜYA (1) SIZINTILAR (6) SİNEMAYA DAİR (11) SON ÇALIŞMA (1) SÖYLEŞİ (1) SURATINA SURATINA (1) sürrealist mahallenin olmayan efkâr-ı umumiyyesi (6) ŞANSLI ADAM (1) ŞİİRİMSİ (23) TAM ŞU ANDA (1) TEHDİT EDİLDİM (1) TİYATRO (1) TOPRAK KEMİKLERİMİ ÇAĞIRINCA (1) Türk Yargıçları (1) YAŞAMA DAİR (65) YEMEK (1) Yol-Tütün-Yorgunluk (1) YUNAN USULÜ (1) ZAHİRİ HANIMIN TEFTİŞ GÜNLERİ (1) ZEHRİMİZ EŞİT; FARKIMIZ FİYATIMIZDA (1)