1 Kasım 2012 Perşembe

YÜZYIL

                                   
                                                   SAAT 20.30;  KARŞIYAKA SAHİLİ                  Bugün tam YÜZYIL oldu... Yedi gencin Omeros'un bahçesinde 1 Kasım 1912 akşamüstü saatlerinde  kurdukları hayalin çocuklarıyız biz. Onların düşü, bizim aşkımız. 

16 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. HEm de karşıdakilere inat, di mi Sanem?:))

   Sil
 2. evet:)) bu arada pazartesi söyleşisini de iple çekiyorum:)

  YanıtlaSil
 3. demiicem bi şiii... bugün tongaya düşürüp beni ksk kutlamasına götürdün resmen :P

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Geçen gün dediğimi hatırlıyorsun dimi? Beni seçim yapmaya zorlama.:P
   (Yahu, güya sergiydi. Sergiyi düzenleyenlerin bile o konuşmalardan haberi yoksa bu benim suçum mu? Ayrıca tüydük mü tüymedik mi?)

   Sil
 4. iyi bir kutlama olmuş ama haa. 100. yılın önemini yansıtmış..
  200. yıllarını da görürüz işallaaaa.. :)

  kutlu olsun birader..

  YanıtlaSil
 5. hayırdır neyi kutluyoruz :P her gün bişeyin yıldönümü,gündönümü bilmem ne dönümü, sıradan bi günümüz kalmadı mübarek:) neyse kutlu olsun elbet:)

  YanıtlaSil
 6. 100. yılımız kutlu olsun fekat gerçekçi olmak lazım Avram arkadaş, fotograflar çok fotoşoplu yaaa :) bi kere o kadar fişek atılmadı ki teee alsancaa kadar şavkı vursun! fotograflarla oynayan fotoşopçunun kaf kaf aşkına sağlık :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. o atılanlar havai fişek değil, işaret fişeği.. hani, şu kazazedelerin kullandığından.. 700 e yakın işaret fişeği atıldı. kbasakala saygım sonsuz fotoğraf konusunda ama işaret fşeği ile havai fişeğini de ayırın bi zahmet. Gçtepeli miyiz kızım biz, fotoğrafla oynayalım? sen hele önce kaf kaf çekmeyi öğren, bi şey demedim facebookta, elalem görmesin rezil olmayalım diye.:P

   Sil
 7. len ben havai fişek mi dedim fişek dedim iyi oku :) siz onları atarken ben de arka balkondan sizi izliyodum. öle solucan gibi göğe tırmanan kırmızı şeyi ben de gördüm yanee! bas baya fotoşop iştee! kaf kaf çekmeyi de biliyom, bak: kaf kaf kaf sin sin sin kaf sin kaf sin kaf

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. lan bi yürü git, bebee! hala şop diyor. İoplarım ben seni!
   Aferin klavyedeki yerini öğrenmişsin "N" harfinin.:P

   Sil

Etiketler

ADAM VAR (1) AFORİZMALAR (3) Akçay Günlüğü (1) ANLATI (17) ARTUNÇ BEYİN DEHŞETLİ SON GECESİ (1) BANA DAİR (12) BEN BİRİSİNİ ÖLDÜRDÜM (1) BERGAMA-1965 (1) BİLGİNİN VE SANATIN MÜLKİYETİ OLMAZ (1) BİR ADAM/GÖLGELER İÇİNDE (1) BİR ANLATI ÜZERİNE SERBEST SALINIMLI ( GECİKMİŞ) DÜŞÜNCELER (1) BİR MAYIS (1) BİR TANE (1) BİR YAZ GÜNÜ RAPSODİSİ (5) BİRİ/HEPSİ/HİÇBİRİ (1) BOSTANCI RECİİNİN OĞLU TAKSİCİ NUMAN (1) BRİ METREKAREDE HAVA VAR (1) BUGÜN ÇOK KÖTÜ BİR ŞEY OLACAK (1) BUNU GÖRÜYON MU (2) CELLAT (1) CİCİLERİ SEVELİM (1) CİNAYETİ GÖRDÜM AMA TANIK OLMAM (4) CLAIRE (8) ÇÜRÜK AŞK HİKAYESİ (1) DENEMECE (4) DENİZ MORALIGİL İMZA GÜNÜ (1) DERNEK (2) DOSYALARI HAVALANDIRMA ZAMANI (1) DÖNEN DÖNENE (1) DUYURU (7) DÜĞÜN (4) DÜŞ KAPISININ MANDALI: FANTASTİK EDEBİYAT (1) EDEBİYATA DAİR (52) EDERLEZİ (1) FARFARA TEYZENİN BİTMEK BİLMEZ EFSUNLARI (1) FUNDA ÖZŞENER (1) GAITASINI ÇIKARTMAK (1) GÖKDELENİN TEPESİNDEN DÜŞÜYORSAN DEBELENMEYECEKSİN (1) GÖRÜŞ/MEK (1) GÜNCEL (3) HUKUK (1) İBİŞE NASİHATLER (4) İDA RÜZGAR LESBOS (1) İHSAN OKTAY ANAR (1) İKİ FİLM BİRDEN (1) İZMİR FELSEFE GÜNLERİ (4) İZMİR KİTAP FUARI (1) KARŞIYAKA (1) KAYIP CÜZDAN HİKAYESİ (1) KEDİ KİTABEVİ (2) KELİME KELİME ANLAT DESELER (1) KENDİME DAİR (11) KİTAPLAR (2) Komünist Partisi (1) KORUYALIM (1) KUM TORBASI (1) KÜÇÜK BİR YANLIŞ ANLAMA (1) MAROON AĞLARINI ÖRÜYOR (1) MAROON IS NO:1 (1) MARTI ÇIĞLIĞI VE GAZETE VE... (2) Mektuba Bağlanmış rüya (1) MODERN ZAMAN VAKANÜVİSLERİ (1) OLDU MU BÖYLE OLACAK (1) ÖYKÜ (26) ÖYKÜ OKUDUM BUGÜN (1) PİTKİM VE SALYANGOZ KABUĞU (1) PRESTIGE (1) ROMAN YAZDIM (1) SADIK YEMNİ (1) SAVUN-MA (1) SENİ SEVİY... (1) SEVİŞGEN RÜYA (1) SIZINTILAR (6) SİNEMAYA DAİR (11) SON ÇALIŞMA (1) SÖYLEŞİ (1) SURATINA SURATINA (1) sürrealist mahallenin olmayan efkâr-ı umumiyyesi (6) ŞANSLI ADAM (1) ŞİİRİMSİ (23) TAM ŞU ANDA (1) TEHDİT EDİLDİM (1) TİYATRO (1) TOPRAK KEMİKLERİMİ ÇAĞIRINCA (1) Türk Yargıçları (1) YAŞAMA DAİR (65) YEMEK (1) Yol-Tütün-Yorgunluk (1) YUNAN USULÜ (1) ZAHİRİ HANIMIN TEFTİŞ GÜNLERİ (1) ZEHRİMİZ EŞİT; FARKIMIZ FİYATIMIZDA (1)