24 Ocak 2012 Salı

29 OCAK GELİYOR.BU HAFTASONU ŞENLİK VAR.


  17 EYLÜL GECESİ FOTOĞRAFTA İŞARETLENMİŞ OLAN FÜZE(!) HAKİKATEN İKİ ADET, OMUZDAN ATEŞLEMELİ  OLARAK  KULLANILDI. HAVAİ FİŞEKLERDEN ROKET YAPILMIŞ.  
9 yorum:

 1. Bu Holiganlığın daötesi galiba.neden bu kadar abartırlar anlamam hiç :(

  YanıtlaSil
 2. Bu ne ya böyle :)
  O değil de Sina Akyol'a sordun mu :)

  Ya sizin Kedicik uzak düşüyor bu tarafa. Saat kaçtaydı toplantılar? Otobüs bekleyeceğiz malum:)Dönüşü de var ayriyeten :)

  YanıtlaSil
 3. @ Düşlerimden inciler.. Yanitabii bu şekilde de yorumlanabilir ama ben daha çok, o kadar polisin güvenlik kontrolünün arasından o aletleri nasıl sokmayı başardıkları, ne tür bir ünce zeka ve kafa yorma çabasına girdiklerini, azimlerini düşünüyorum. Tamam, ben de yaptım zamanında yapmadım değil ama bazen bizi de aşıyorlar.:)) ( Kavga, darp tarzı işleri ben de desteklemiyorum. Hele, sağa sola zarar vermelerini hiç.)

  YanıtlaSil
 4. @Narda, buna Karşıyakalı zekası derler. Her anlamda hem de.:)) Valla Sina Akyol ile laflamaktan aklıma gelmedi iyi mi.:) Unutmazsam, birara sorarım. Bostanlı'ya direk otobüs var Balçova'dan sen ne diyon.:) Dönüş için de akşam geç saate kalırsan, ben üçyola servis yapıyorum her seferinde geldiğinde seni de bırakırız ne olacak ki. Ha Üçyol, ha Balçova.:)

  YanıtlaSil
 5. yok artık ya!
  bana bak sesin soluğun çıkmıyor zaten kaç zamandır senin de parmağın yok değil mi bu işlerde?

  YanıtlaSil
 6. Senin o direk dediğin otobüs kaç saatte geliyor oraya haberin var mı? 1,5 saat. Şunu gündüze doğru kaydırsanız da şöyle vaporla felan efil efil gelsek:))

  YanıtlaSil
 7. Yok yahu Maya daha neler.:) Bizden geçti o işler ama yapana takdirlerimi sunmadan geçemedim.
  Not: Eylemin sorumluları, 10 ay hapis cezası aldılar, belirtmekte fayda var.:)

  YanıtlaSil
 8. Narda, yahu sen gündüz efil efil gel yine vaporla:) Daha erken saate nasıl kaydıralım,milletin gelişi yediyi buluyor bakma sen, altı buçukta başlar dediğimize.:)

  YanıtlaSil
 9. yok ben kitabevinin önüne çadır kurarım önceki günden, daha iyi :)

  YanıtlaSil

Etiketler

ADAM VAR (1) AFORİZMALAR (3) Akçay Günlüğü (1) ANLATI (17) ARTUNÇ BEYİN DEHŞETLİ SON GECESİ (1) BANA DAİR (12) BEN BİRİSİNİ ÖLDÜRDÜM (1) BERGAMA-1965 (1) BİLGİNİN VE SANATIN MÜLKİYETİ OLMAZ (1) BİR ADAM/GÖLGELER İÇİNDE (1) BİR ANLATI ÜZERİNE SERBEST SALINIMLI ( GECİKMİŞ) DÜŞÜNCELER (1) BİR MAYIS (1) BİR TANE (1) BİR YAZ GÜNÜ RAPSODİSİ (5) BİRİ/HEPSİ/HİÇBİRİ (1) BOSTANCI RECİİNİN OĞLU TAKSİCİ NUMAN (1) BRİ METREKAREDE HAVA VAR (1) BUGÜN ÇOK KÖTÜ BİR ŞEY OLACAK (1) BUNU GÖRÜYON MU (2) CELLAT (1) CİCİLERİ SEVELİM (1) CİNAYETİ GÖRDÜM AMA TANIK OLMAM (4) CLAIRE (8) ÇÜRÜK AŞK HİKAYESİ (1) DENEMECE (4) DENİZ MORALIGİL İMZA GÜNÜ (1) DERNEK (2) DOSYALARI HAVALANDIRMA ZAMANI (1) DÖNEN DÖNENE (1) DUYURU (7) DÜĞÜN (4) DÜŞ KAPISININ MANDALI: FANTASTİK EDEBİYAT (1) EDEBİYATA DAİR (52) EDERLEZİ (1) FARFARA TEYZENİN BİTMEK BİLMEZ EFSUNLARI (1) FUNDA ÖZŞENER (1) GAITASINI ÇIKARTMAK (1) GÖKDELENİN TEPESİNDEN DÜŞÜYORSAN DEBELENMEYECEKSİN (1) GÖRÜŞ/MEK (1) GÜNCEL (3) HUKUK (1) İBİŞE NASİHATLER (4) İDA RÜZGAR LESBOS (1) İHSAN OKTAY ANAR (1) İKİ FİLM BİRDEN (1) İZMİR FELSEFE GÜNLERİ (4) İZMİR KİTAP FUARI (1) KARŞIYAKA (1) KAYIP CÜZDAN HİKAYESİ (1) KEDİ KİTABEVİ (2) KELİME KELİME ANLAT DESELER (1) KENDİME DAİR (11) KİTAPLAR (2) Komünist Partisi (1) KORUYALIM (1) KUM TORBASI (1) KÜÇÜK BİR YANLIŞ ANLAMA (1) MAROON AĞLARINI ÖRÜYOR (1) MAROON IS NO:1 (1) MARTI ÇIĞLIĞI VE GAZETE VE... (2) Mektuba Bağlanmış rüya (1) MODERN ZAMAN VAKANÜVİSLERİ (1) OLDU MU BÖYLE OLACAK (1) ÖYKÜ (26) ÖYKÜ OKUDUM BUGÜN (1) PİTKİM VE SALYANGOZ KABUĞU (1) PRESTIGE (1) ROMAN YAZDIM (1) SADIK YEMNİ (1) SAVUN-MA (1) SENİ SEVİY... (1) SEVİŞGEN RÜYA (1) SIZINTILAR (6) SİNEMAYA DAİR (11) SON ÇALIŞMA (1) SÖYLEŞİ (1) SURATINA SURATINA (1) sürrealist mahallenin olmayan efkâr-ı umumiyyesi (6) ŞANSLI ADAM (1) ŞİİRİMSİ (23) TAM ŞU ANDA (1) TEHDİT EDİLDİM (1) TİYATRO (1) TOPRAK KEMİKLERİMİ ÇAĞIRINCA (1) Türk Yargıçları (1) YAŞAMA DAİR (65) YEMEK (1) Yol-Tütün-Yorgunluk (1) YUNAN USULÜ (1) ZAHİRİ HANIMIN TEFTİŞ GÜNLERİ (1) ZEHRİMİZ EŞİT; FARKIMIZ FİYATIMIZDA (1)