17 Şubat 2011 Perşembe

CÜBBELİLER BASTI KAÇIN…

Efendim , cübbeliler bastı burayı...Demedi demeyin , artık yaşamınız eskisi gibi olmayacak...Görebildiğim kadarı ile üstelik etekli cübbeliler ağırlıkta.
Blogcuda ilk yazılarımı marifetmiş gibi yayınlamaya başladığım ve sağolsun Ayşegül'ün dürtüklemesi ile blogger'a geldiğim günden bugüne kadar "cübbe" kelimesini kullanmadığımın farkındasınız değil mi?Sıtkım sıyrıldı da ondan...Kolay kolay da kullanmıyorum zaten.Bu benim özel durumum ama yine de ara sıra "cübbeli" damarım tutar tutmaz değil.
Neyse konuyu dağıtmayayım , işte o blogcu günlerimde tesadüfen tanıdığım ama yazılarını keyifle okuduğum etekli-cübbeli taifesinden Nur-u Hayat nam Bursalı Avukat arkadaşımı kandırdım o da bu tarafa iltica etti.
Dedim , ünlü olursun hayranların çoğalır;yorum yazarlar bazıları seni sinir eder ama genelde iyidir yorumları.Üstelik güzel de yazıyorlar , ortalık hareketli ve de şenlikli.(Bu kadar uzun cümle falan kurmadım koca bir yalan.Daha kısa ve öz bir cümle idi -Orada harcanma sen de gel-)  Kandı geldi.Ama bence iyi ki geldi , ben yazılarını severek okuyorum , eminim siz de severek okuyacaksınız. Efendim adresi alt satırda veriyorum hadi buyrun ekleyin okuyun yorum yazın bize - kendimize benzetin Onu da.(Nasıl bir cümledir yarabbim)
Şişşşttt Sazan...Hadi bakiiim başta sen ekle üstadını (:D ) 


http://nurhayataltaca.blogspot.com/ 

5 yorum:

 1. hoş gelmiş sefalar getirmiş efenim :)))

  YanıtlaSil
 2. Tık yapıp geçtik efendim:)
  Kaynak güvenilir olunca öneriyi dinlememek olmaz.

  YanıtlaSil
 3. Sınav yapacağım ona göre.:)))

  YanıtlaSil
 4. Sen benden bahsettin mi usta asıl ona cevap ver. yani biliyosun bensiz blog dünyası böyle kuru, tatsız tuzsuz bişi...
  değil mi yukarıdaki hatunlar???

  YanıtlaSil
 5. hoşgelmiş sefalar getirmiş efendim:)) takipte olacağız hemen ekliyorum.iyi pazarlar diliyorum.sevgilerimleee.:)

  YanıtlaSil

Etiketler

ADAM VAR (1) AFORİZMALAR (3) Akçay Günlüğü (1) ANLATI (17) ARTUNÇ BEYİN DEHŞETLİ SON GECESİ (1) BANA DAİR (12) BEN BİRİSİNİ ÖLDÜRDÜM (1) BERGAMA-1965 (1) BİLGİNİN VE SANATIN MÜLKİYETİ OLMAZ (1) BİR ADAM/GÖLGELER İÇİNDE (1) BİR ANLATI ÜZERİNE SERBEST SALINIMLI ( GECİKMİŞ) DÜŞÜNCELER (1) BİR MAYIS (1) BİR TANE (1) BİR YAZ GÜNÜ RAPSODİSİ (5) BİRİ/HEPSİ/HİÇBİRİ (1) BOSTANCI RECİİNİN OĞLU TAKSİCİ NUMAN (1) BRİ METREKAREDE HAVA VAR (1) BUGÜN ÇOK KÖTÜ BİR ŞEY OLACAK (1) BUNU GÖRÜYON MU (2) CELLAT (1) CİCİLERİ SEVELİM (1) CİNAYETİ GÖRDÜM AMA TANIK OLMAM (4) CLAIRE (8) ÇÜRÜK AŞK HİKAYESİ (1) DENEMECE (4) DENİZ MORALIGİL İMZA GÜNÜ (1) DERNEK (2) DOSYALARI HAVALANDIRMA ZAMANI (1) DÖNEN DÖNENE (1) DUYURU (7) DÜĞÜN (4) DÜŞ KAPISININ MANDALI: FANTASTİK EDEBİYAT (1) EDEBİYATA DAİR (52) EDERLEZİ (1) FARFARA TEYZENİN BİTMEK BİLMEZ EFSUNLARI (1) FUNDA ÖZŞENER (1) GAITASINI ÇIKARTMAK (1) GÖKDELENİN TEPESİNDEN DÜŞÜYORSAN DEBELENMEYECEKSİN (1) GÖRÜŞ/MEK (1) GÜNCEL (3) HUKUK (1) İBİŞE NASİHATLER (4) İDA RÜZGAR LESBOS (1) İHSAN OKTAY ANAR (1) İKİ FİLM BİRDEN (1) İZMİR FELSEFE GÜNLERİ (4) İZMİR KİTAP FUARI (1) KARŞIYAKA (1) KAYIP CÜZDAN HİKAYESİ (1) KEDİ KİTABEVİ (2) KELİME KELİME ANLAT DESELER (1) KENDİME DAİR (11) KİTAPLAR (2) Komünist Partisi (1) KORUYALIM (1) KUM TORBASI (1) KÜÇÜK BİR YANLIŞ ANLAMA (1) MAROON AĞLARINI ÖRÜYOR (1) MAROON IS NO:1 (1) MARTI ÇIĞLIĞI VE GAZETE VE... (2) Mektuba Bağlanmış rüya (1) MODERN ZAMAN VAKANÜVİSLERİ (1) OLDU MU BÖYLE OLACAK (1) ÖYKÜ (26) ÖYKÜ OKUDUM BUGÜN (1) PİTKİM VE SALYANGOZ KABUĞU (1) PRESTIGE (1) ROMAN YAZDIM (1) SADIK YEMNİ (1) SAVUN-MA (1) SENİ SEVİY... (1) SEVİŞGEN RÜYA (1) SIZINTILAR (6) SİNEMAYA DAİR (11) SON ÇALIŞMA (1) SÖYLEŞİ (1) SURATINA SURATINA (1) sürrealist mahallenin olmayan efkâr-ı umumiyyesi (6) ŞANSLI ADAM (1) ŞİİRİMSİ (23) TAM ŞU ANDA (1) TEHDİT EDİLDİM (1) TİYATRO (1) TOPRAK KEMİKLERİMİ ÇAĞIRINCA (1) Türk Yargıçları (1) YAŞAMA DAİR (65) YEMEK (1) Yol-Tütün-Yorgunluk (1) YUNAN USULÜ (1) ZAHİRİ HANIMIN TEFTİŞ GÜNLERİ (1) ZEHRİMİZ EŞİT; FARKIMIZ FİYATIMIZDA (1)